| copilcufite24 a întrebat:

Cum atrag un baiat care il plac daca el are pe alt cineva dar el este pervers

6 răspunsuri:
| SeNnd a răspuns:

Usor de bagi inseama daca e pervers incearca sa fi la fel si vorbesty cu el si cam atat

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Are pe altcineva.deci...las o balta.e mai bine.crede ma happy

| BiBis a răspuns:

Hmmlaughing daca iubita lui e o cunostinta pe care nu o suporti sau nu te intelegi bine cu ea, fa-o. se `poate int orcui. date pe langa el oriunde ai fii. de ex foloseste-te de kalitatile tale si punele in vedere. eu stiu sani, fund, ochii. fii sexy cu el, ameteste-l cu vorbee, punete in bratele lui. joacate cu urechea luilaughing thinking merge sa stii

| bebelotz a răspuns:

Simplu, te imbraci mai provocator si incepi "sa defilezi" prin fata lui asa ca un ingeras (cu coarne) laughingwinkingtongue app succes big grin

| Ramonaaaa a răspuns:

Daca are deja o relatie indicat ar fi sa nu te bagi.Sau tie ti-ar placea ca prietenul tau sa calce stramb si sa fii pusa in aceeasi situatie?
Orienteaza-te spre alti baieti.Sunt atatia pe lumea asta!

| nomaster a răspuns:

Îl tragi la o parte şi îl săruţi oh go on