| darkelf45 a întrebat:

Cum au facut oameni piramidele?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Cu grija si cu atentie...cauta pe wikipedia sau uitate pe national geographic ca era un documentar

| Abramburika a răspuns:

Cu mult efort.tocmai d aceea nu aveau timp sa se duca la scoala sa invete ca se scrie "oamenii"

| Stryder_1593 a răspuns:

Le-au facut extraterestrii pe marte si le-au teleportat aici... GOOGLE IT ma. piramidele sunt un subiect foarte cunoscut

| ItsMyTime a răspuns:

Cu:
unelte
caramizi mari
sclavi

| sdasfgasgaads a răspuns:

Hmm cu multa grija. daca puneau un bloc de piatra la 1 cm mai incolo se darama(foloseau sclavi)