| Lilly_5848 a întrebat:

Cum au fost saruturile si povestile voastre de dragoste? Va rog spuneti-mi.

2 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

Iti dai seama cala 13 an nu prea ai laughing, dar sa vedem. Primul meu pupic pe buze ( nu sarut) a fost la ziua unei colege cand m-a strigat un baiat m-am intors ai am picat in buzele ui. M-am rosit toata si am fost socata blushing.
Pai sa zicem " povetse de dragoste " a fost cand chiar (cred) ma indragostisem de acest baiat in Paris si visam si visam pana cand el m-a trezit la realitate cand l-am vazut ca se saruta cu alta straight face.
P.S.: Cred ca sunt pe cale sa incep una noua cat de curand si am sa ti-o povestesc. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pai o sa incep cu primul sarut [adevarat]. A fost cu baiatul de care imi placea, dar la jocul adevar /provocare. Totusi a fost plin de sentimente frumoase, care mai tarziu am aflat ca erau reciproce.Nu e nimic de povestit, doar:
Ce alegi?
Provocare
Bine, te provok sa te duci la X si sa il saruti.
Bine, dar nu pot, aici in vazul tuturor.
Atunci nu te mai joki.

Cand am auzit asta, m-am dus in fuga la el si i-am dat un kiss love struck

Primul meu french a fost chiar ieri, [13 ani] tot cu baiatul acela. Era 22:00 si tot grupul pleca acasa iar el am condus pana acasa. Dintr-o data m-a luat de gat, in brate apoi a zis:
Facem un french?
Eu: Crezi ca stiu?!
El: Nui nimic de stiu...

Si am luat in barte si, mrg intelegi uh laughing)

Acum, povestea mea de dragoste e cam asa:
Acum 1 an vine un tip de la Bucuresti la noi in sat.Pt mine a fost dragoste la prima vedere si aflasem ca aveam 3 verisori comuni [dar noi nu eram verisori, misto, nu? ]si a fost destul de usor sa ma apropii de el.El ma considerat cea mai buna amica, s-a indragostit de prietena mea. Fata aceea la tradat, el si-a dat seama ca nu l-a iubit, a fost doar o abureala.Mam atasat si mai mult de el, pana cand ne spuneam absolut totul si pana la urma mi-a zis ca s-a indragostit de mine...suuuuper tare. Acum sunt cu el si ne iubim extra mult [stii tu, dragoste de aia de copii mici\laughing