| Sara2 a întrebat:

Cum considerati? fetele cuminti sau fetele rele ajung sa poarte o sarcina nedorita?

4 răspunsuri:
| BiGaBi a răspuns:

Logic ca doar cele ce le plac experientele sexuale foarte tare vor ajunge intr-un asemenea impas.

| Alexandru009009 a răspuns:

Eu le consider niste fete fara viitor,dar depinde si de educatie parintilor,cum zic unii dar eu nu prea cred asta,daca parintii ii zic pe romaneste''FA, NU FACI COPII!''si punct, dar pe romaneste eu l-as zice ca sunt niste c.u.r.v.e!

| anka89 a răspuns:

La toate se poate ajunge la o sarcina nedorita daca nu se protejeaza.Si sti de obicei se intampla de unde nu te astepti.Dar sunt de aprere ca se poate intampla la toate.

greece12
| greece12 a răspuns:

Fetele cuminti.
Fetele "rele" nu au nici o ezitare,apeleaza la un avort imediat, in timp ce pe fata cuminte n-o s-o lase inima sa-si omoare copilul, atat de usor.