| Jone1234 a întrebat:

Cum conving o fata careia imi plac anime-urile sa faca sex cu mine (mentionez ca ne simpatizam reciproc)?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Îmbracă-te în personajul masculin preferat al ei şi vizionați împreună hentai. Baftă!
P.S: O asemenea întrebare merită un răspuns la nivelul ei!

| Alexandru0007 a răspuns:

Arata-i niste anime-uri manga, hentai happy
daca aveti aceeasi pasiune, o sa ii placa si acestea. ii vor da idei si le puneti in aplicare

| LoredanaS19 a răspuns:

Fi tu insuti si fa tot ce poti sa o cucerestihappy fă-o sa isi dorească asta, vorbeşte cu ea, incercati sa găsiţi subiecte comune de vorbit, mai întâi trebuie sa o cuceresti sufleteste apoi sa o bagi in pat, spune-i vorbe frumoase dar sa nu fi nici prea insistent, iesiti impreuna, dăruieşte-i o floare apoi cu siguranţă va dori sa faca acest pas cu tinehappy Multa Baftahappy

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Încearcă să îi vorbeşti în limba Română

| adrianIUBESCANIMEURILE1 a răspuns:

Femeile nu sunt reale, ai schizofreinie, rămânem cu hentai, e etern

| jessicamaur a răspuns:

Hentai e raspunsul