| Macu a întrebat:

Cum credeti ca ar merge o relatie intre un baiat Sagetator si o fata Berbec? Certuri, minciuni, tradare, dragoste, iubire, sinceritate? Va rog sa-mi spune-ti si mie! Sunt foarte curioshee hee...

Multumesc! Dau funditatongue

Răspuns Câştigător
| claudia_5508 a răspuns:

Desi barbatul Sagetator si femeia Berbec sunt compatibili, temperamentele lor vulcanice îi vor face deseori sa intre în conflict. Ce-i drept, confruntarile se vor rezolva destul de repede.

Pentru barbatul Sagetator si femeia Berbec este o placere sa faca multe lucruri împreuna, atât în dormitor cât si în afara lui. Întrucât amândoi se dau în vânt dupa distractii si duc o viata activa, îsi vor face usor prieteni.

Daca barbatul Sagetator si femeia Berbec se înteleg bine în viata sexuala, atunci si restul va merge de minune. Un eventual mariaj are sanse reale de reusita.

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Ce conteaza zodia, fiecare e in felul lui.Eu de exemplu sunt berbec si sunt mai suparacioasa dar asta nu inseamna ca acum toate fetele care sunt in aceasta zodie sunt la fel ca mine.

| Yang a răspuns:

Te rog frumos zi-mi ca glumesti in intrebarea asta si ca nu o sa ai o relatie in functie de ceea ce iti scrie in horoscop!

| gheorghita a răspuns:

Hey eu sunt sagetator si am avut prieten berbec, relaia a mers bine am fost impreuna 1 an si 2 luni, ne-am despartit ca nu a mai mers, nu te mai lua dupa tot felul de porcarii. Pupici!

| rey a răspuns:

FU*C nu te mai lua dupa tot felul de chestii, astea sunt niste chestii psihologice dupa care sa te ascunzi, daca iti place o fata GO, nu te intereseaza ce zodie este, daca a iesit din vagin cu capu sau cu picioarele inainte, daca prefera cola sau fanta.
O sa-ti dai singur seama pe parcurs cum e ea, de calitati si defecte.
Dar secretul e comunicarea.

| mosu_9772 a răspuns:

Nu e un lucru rau sa crezi in horoscop dar in cazut horoscopul nu iti da prea multe sanse amandoi sunteti nativi de foc la inceput poate merge dar pe viitor nu e o relatie reusita

| frumushika09 a răspuns:

In revista Bravo girls scrie ca nu ai nicio sansa! Dar poti incerca, nu tot ce scrie in reviste e adevarat!

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Nu sunt berbek nici sagetator sunt taur... dar cred ca ar merge dc certuri dc tradare? ce naiba conteaza zodiile?