| papushikatha23 a întrebat:

Cum credeti ca ar reactiona un baiat daca ar gasi un dildo sub brad?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Habar n-am; dar de ce ar primi așa ceva? Îl crezi gay? Dacă e, poate că s-ar bucura.winking

| George_Sima_2000 a răspuns:

Vezi să nu creadă că nu te satisface

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

M-as bucura si l-a adauga colectiei mele de jucarii xxx

| WeAreSmart a răspuns:

Depinde de baiat daca iubeste astfel de "aventuri" sexuale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de mare e simtul umorului la el. Poate fi multe chestii, ca e pentru el (in gluma sau nu ), ca e pentru tine ca el nu e bun sau mai vrei si jucarii pe langa el.

| Oana92 a răspuns:

Daca e gay o sa ii placa. Daca nu e gay si tipul e iubitul tau ar putea sa considere ca are nevoie de ajutoare pentru a te satisface.