| Papusika1Mika a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa arate fata perfecta pentru un baiat?!

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sunt convinsă că imaginea fetei ideale depinde de caracterul fiecărei persoane în parte. Însă chiar şi aşa, trebuie să realizăm că perfecţiunea este utopică şi că adeseori, aparenţele înşală. Ceea ce contează cu adevărat este personalitatea şi felul propriu de a fi.
Dar ai să înveţi asta cu timpul.

| OanaG a răspuns:

Pai fiecare baiat are in minte fata ideala, sau perfecta cum ai zis tu.

Fiecare cu gusturile lor.

| iloveunicorns a răspuns:

Cum vrea băiatul.

| Bibishorrrr a răspuns:

In lume sau cel putin in tara noastra exista doua tipuri de baieti.Baieti prosti care se uita doar la partea exterioara a unei fete si baieti care cauta sa gaseasca asa zisa inima pereche, adica fata care sa il completeze.Pentru un Baiat prost ar conta doar sani, fundu ...si cam atat.Pentru un baiat destept ar conta foarte mult o fata cu iubirea si intelegera de care el are nevoie.Este foarte adevarat ca si fizic un om conteaza, dar asta este intiparit in fiecare gand al unui baiatbig grin

| 2dmv a răspuns:

Sincera,sociabila,devodata,intelegatoare,decenta,cu ochii caprui,buze carnoase,ten deschis,par scurt, cu ochelari, 170cm, general imi plac fetele mai slabutze, sa-i placa copii si viata de familie! Cam asa ar arata fata cu care as vrea eu sa stau la cei 20ani ai mei, e doar opinia mea!

| EndouMamoru a răspuns:

La asta chiar numai tu poti raspunde

| DuddyDuddy a răspuns:

Toti baietii vor la fete forme insemnandtime outate -fund -... a da si sa fie frumoase sexy sa sa stie sa sarute.