| Anonim_9095 a întrebat:

Cum credeti ca as putea sa o conving cat mai repede pe prietena sa o facem?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Iubind-o!
Arata-i de cata dragoste esti in stare,sprijin-o,apar-o, fa-o sa aiba incredere in tine si respect-o!
Cere timp si devotament.
Dar, e singurul secret.

15 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Lucrul asta vine de la sine intr-o relatie de oameni suficient de maturi ca sa intretina relatii intime. Daca faci pe disperatul si o stresezi, mai tare o indepartezi. Daca mai e si virgina, ai de asteptat.

| BRG a răspuns:

Făcîndu i la început un masaj pe tot corpul, reelaxînd o din cap pînă în tălpi.Fă lucru ăsta, și o să vezi dacă vrea.

| Narcis2007 a răspuns:

Zii: fa, diseara te f*t...ai sa vezi ca se pregateste

| Honeybunny a răspuns:

O violezi

| DragosMentol a răspuns:

BeBebuu poate e vba de o virgina... mai sti happy
Pei cum zice si Roxana acest lucru vine de la sine nu-l poti impune cand respectiva va simti ca este timpul o va face.

| BeBebuu a răspuns:

Excito
daca o exciti o sa vrea si ea sa o facetibatting eyelashes

| BillyX a răspuns:

Castiga-i increderea, inima sau daca nu merge. bautura fecior, etnobotanice si japca laughing) rolling on the floor

| saku970 a răspuns:

Offf...intreabo daca vrea si daca raspunsul este pozitiv bravo tie daca nu lasa-o in pace adica daca eram in locul ei si tu ma inebuneai cu sex sex sex ma desparteam de tine imediat.si parerea mea este ca conteaza si perioada de cand sunteti impreuna daca este mult timp ai mai multe sanse sa o convingi daca esti de putin timp cu ea o covingi numai daca ori te iubeste extrem de mult ori este o usuratica.Si mai este si varsta, cati ani aveti voi? Daca ea este mai mica de 16 facand sex o sa ii dauneze corpului ei si oricum daca sunteti sub 16 ani ce va trebuie voua sex mai asteapta.In fine incearca sa ii demonstrezi ca o iubesti si ca nu ai inselao, ca esti un baiat de incredere asa o sa o poti convinge, sau macar sa va apropiati de ceea ce vrei tu.

| StefanJobs a răspuns:

Ii dai o funda pe TPU.

| Mădu_1945 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dRXw3BhYpEI Ti-am dat aceasta melodie deoarece la ea mi-a zburat capul cand ti-am vazut intrebarea.Nu trebuie sa o convingi ci sa ii demonstrezi c ao iubesti cu adevarat.Atata.Si prin intrebarea ta se poate intelege ca doar vrei sa profiti de ea, daca ma insel nu trebuie s ao obligi.Totul vine de la sine.:).Pa'pa:-h.o zii faina:x.Si ai grija la ce faceti.;))

| Zapacithaaa a răspuns:

Depindecati ani aveti? adica in principal cati ani are fata? Daca e mai mare 15-16. exista foarte multe minciunilaughing mii de metode...Dar eu cred ca nu trebuie sa faci nimic sa o convingi, daca ea nu vrea nu o poti obliga.trebuie sa o lasi pe ea sa decida cand si cumwinkingSfatul meuwinking

| biscuitee_8551 a răspuns:

Daca o iubesti, o astepti

| Amery747 a răspuns:

Daca nu aveti varsta Necesara Asteapta Iubitiva indeajuns Dupa care faci si pasul asta. Depinde ce fel de fire esti Discuta cu ea. Timpul le Rezolva pe toate. Mai bine astepti un pic mai mult decat sa pierzi pe cineva drag. Parerea mea. Sper ca ti-am fost de folos.

| Dana_9864 a răspuns:

In orice caz nu aratandu-i ca tu vrei neaparat sa o faceti! Incearca sa te comporti cat mai frumos cu ea si fi cat mai atent! Nu-i spune, ca tu vrei asta, prea repede...fa-o abia dupa un timp, iar daca ea te refuza nu renunta la relatie!

| DivaR a răspuns:

Sa ii zici cat de prost esti sigur va mergerolling on the floor copil **** de soarta happy