| Eaaaaa a întrebat:

Cum credeti ca m-as putea "juca" cu prietenul meu? Il iubesc. Dar ink sunt virgina si nu vreau nici sa-l plictisesc, nici sa ma dezvirginez.

8 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Total fals! SI sexul oral, si cel anal tot contact sexual este! Deci nu ramai virgina! Sexul oral este act sexual, iar virgina e numai o persoana care n-a avut niciodata nici un act sexual.

| Atotstiutorul a răspuns:

Faci sex oral
UP

| lila_1550 a răspuns:

Pai va faceti sex oral unul la altul sau daca nu faci sex anal asa ai posibilitatea de a ramane virgina.

| traficanta a răspuns:

SEx oral sau petting laughing simplu

| Eaaaaa explică:

Mda. si problema mea e tot nerezolvata!straight face

| Heng a răspuns:

Faci sex oral

| alynutza55 a răspuns:

A fi virgina nu inseamna ca nu ai himenul rupt. a fi virgina inseamna a fii pura raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu stiu cum sa ne jucam