| Pitik18 a întrebat:

Cum credeti ca o fata trebuie sa se imbrace ca sa cucereasca un baiat? trebuie sa se fardeze?[ p. s: e vorba de o prietena.]

11 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Eu cred ca orice baiat prefera o fata aranjata,si preocupata de cum arata,este foarte ok daca te fardezi, insa nu exagera. Iar in legatura cu hainele,nu conteaza ce haine ai,important este cate ai, sa te te schimbi des.
A, si referitor la comentariul lui CosmiLove, sa stii ca nu suntem in anii 80 sa poti spune ca baietii prefera o fata buna la suflet si urata! Te inseli,cred ca esti mic/mica si nu ai idee despre chestiile astea, ori te iei dupa telenovele! Ei bine, realitatea este alta happy

| LeeJiEun a răspuns:

Nu.Fara farduri si alte chestii.Baietii prefera o fata buna la suflet si urata decat o fata foarte frumoasa din cauza fardurilor.E o prostie.Frumusetia interioara conteaza cel mai mult nu frumusetea exterioara! Bafta

| Pitik18 explică (pentru LeeJiEun):

Si ai idee cu ce ar putea sa se imbrace?

| Denysa2012 a răspuns:

Imbracate mai sexy merge 100% crede-ma nu foarte

| DeeaDelirata a răspuns:

Prietena aia nu esti tu de fapt?laughinglol, ce va mai scuzati spunand: e vorba de prietena mea sau prietenei mele ii s-a intamplat sa...Defapt voi sunteti alealaughingChestia asta o intalnim des la fete[-x

| Pitik18 explică (pentru DeeaDelirata):

Chiar e vba de cmbp a mea laughing si ei ii e rusinelaughing

| DeeaDelirata a răspuns (pentru Pitik18):

Uh...pai cum arata.Depinde,adica nu sa se machieze de prost gust,adica verde sau albastru, iar buzele de un rosu ieftin, aia urasc! Asa natural e mai fainbig grinSigur poate sa-si lase decolteuwinkingDar depinde ce arata.Sa nu fie alba cu tatele lasate, pe deasupra sa aiba si alunite mari sau asa ceva, e super scarbosI don't want to see zic eu.Sa nu aiba parul uleios/unsuros, cosuri.Parul sa-l faca mai bufant,sal tapeze putin; DToace nu e neaparat. Putin bronz nu strica, nici sa fie rosie maro ca naiba, doar asa putinhappy

| DamianThorne a răspuns:

Daca nu se imbraca deloc are mai multe sanse

| Friscaaa547 a răspuns:

Deci. nu vreau sa fiu rautacoasa dar daca ar vrea sa impresioneze un baiat ar trebui sa umble goalarolling on the floor. laughing. sa fie nturala putin make-up dar nu sa devina falsa. la imbrakaminte sa se imbrace cum ii place eii... baiatului care o place cu adevarat o place oricum ar arata ea e perfecta pentru el puppy dog eyes!

| Pitik18 explică:

Am uitat sa mentionez ca dau funda:*

| bogdan98 a răspuns:

In colanti smug