| Antonela_9568 a întrebat:

Cum credeti ca sa te intilnesti cu cineva trebuie sa cauti pe net diferite persoane ca sa faci cunostinta sau trebuie sa astepti ca momentu ala va veni singur happy

3 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Cei al tau e pus deoparte! Cand trebuie sa vina, o sa vina indiferent de loc sau timp:*

| DoarEuNumaiEu a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa cauti pe internet, fiecare are jumatatea lui acolo undeva care o asteaptawinking

| airam a răspuns:

Nu trebuie sa cauti pe net! ce e sa fie al tau, al tau va fi chiar daca nu te intalnesti cu nimenihappyce nu e sa fie al tau, nu va fi chiar daca vei sta pe net toata ziua pe retelele de socializare