| beldocalento a întrebat:

Cum credeti de la cit e normal sa te intilnesti cu un baia?

Răspuns Câştigător
| stefania94 a răspuns:

După părerea mea de la 14-15 în sus. Mi se par penibili copiii care se au prieten/iubită de la 11-12 ani și vorbesc despre dragoste și etc și nici măcar nu știu ce e aia. Bănuiesc că tu ești în poza de profil, așa că mai așteaptă câțiva anișori.

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

De la o varsta in care poti sa fi sigura ca nu esti influentata.

| h3r a răspuns:

Mă gândesc că tu ești în poză... deci la tine nu e normal încă să te întâlnești cu un băiat. Și cu siguranță și părinții tăi zic la fel.

| jolidon12 a răspuns:

De la 15 in sus e ok.

| kuben a răspuns:

De la ora 12:00.