| DjBattle a întrebat:

Cum credeti distanta importa intr-o relatie? (va rog scrieti parerea)

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

La inceput nu. Ti se pare ca totul e roz, apoi incepi sa vrei sa vezi mai mult persoana respectiva, si anumite lucrui va impiedica, si apar certuri, reprosuri, etc.Atunci ti se pare ca toate ar putea fi rezolvate de o intalnire.Si nu poate avea locstraight face

5 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Va poate apropia dar va si poate desparti dac ea sau el isi gaseste pe altcineva

| lemmon a răspuns:

Distanta conteaza foarte mult.parerea mea:''ochii care nu se vad se uita'', chiar daca dragostea e mai mare. insa in cazul in care dragostea e una de adolescenti va fi uitata imediat.[ asta e parerea mea]. nu am trecut prin asa ceva.

| clauss a răspuns:

Da e fff importanta, sti vorba aia cu ochii care nu se vad se uita si apoi simti si tu nevoie de acea persoana sa o atingi, sa faci dragoste

| Spinoasa a răspuns:

Distanta te apropiehappy! Sunt sigura de acest lucru. Dyya te contrazic... daca exista iubire sincera nu apar deloc certuri, inselaciuni si cu atat mai putin reprosuri!

| Anca a răspuns:

Mda...conteaza ...Desi nu`mi place sa spun asta, fiind intr-o situatie de genul asta.
Eu una sper ca va fi bine, cu distanta asta cu tot. Dar nu am certitudinea asta.