| CaTaLyN_3142 a întrebat:

Cum credeti (fetelor) ca ar trebui sa ma imbrac ca sa arat mai binelove struck?

6 răspunsuri:
| CheGuevara a răspuns:

Ideal ar fi cu haine.

| Kittynika a răspuns:

Tu sti cum arati.
Cauta ceva care sa-ti puna in evidenta calitatile!

| milkl a răspuns:

Eu zic ca ar trebuie sa fii tu.cine te place, te place asa cum esti.

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Baietii sunt apreciati si dupa cum se imbraca. Ai putea sa imbraci niste blugi cu talia joasa, iar in sus un tricou. Ai putea pune pe deaspupra o camasa barbateasca desfacuta.Alteori ai putea purta o esarfa la gat in felul asta:http://www.google.ro/......tp?/imgres (poti opta pentru alt material si model, insa eu vroiam sa-ti arat modul de a o prinde;))...Deasemenea ai putea purta o camasa intr-un stil mai rebel si nearanjat. Sper ca te-am ajutat.:)

| grafa a răspuns:

Nu te mai chinuii, arati nasol oricum rolling on the floor

| hotx a răspuns:

Foloseste haine care sa-ti puna in evidenta corpul si masculinitatea. Incearca sa fii curat si bine ingrijit. Mult succes, Simona - http://HotX.ro