| Xsiusa a întrebat:

Cum credeti fetelor... e bine sa faci sex cu un baiat, sau asa si asa?

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey decat cu vibratorul, matura sau periuta (cum era pe aici) normal ca e mult mai bine cu un baiathee hee.

| Razvan a răspuns:

Nu exista bine si rau in legatura cu acest aspect. E NORMAL.Sexul e un proces biologic normal, cu scopul principal reproductiv
Daca e facut la 14-15 ani e o problema.Pentru ca atunci nu ai minte in cap, doar dorinta in pantalonihappy

| Cătălina a răspuns:

Pai depinde la ce te referi prin asta. Daca se intampla intre doua persoane care au o relatie serioasa, se iubesc, se respecta.este ceva absolut normal. Daca se intampla sa schimbi partenerii foarte des, doar din simplul motiv ca te-ai plictisit de ei, atunci devine o problema.In acest caz nu este bine sa faci sex cu diversi. Sunt multe aspecte legate de acest subiect, daca vrei, trimite-mi mesaj pe privat ceva mai detaliat.

Pa, pa.

| VodkaCoca a răspuns:

Eu fac dragoste nu sex.
Dragostea e intre 2 persoane care se iubesc si etc., pe cand sex poti sa faci in fiecare zi cu un baiat diferit nu exista sentimente.

| anonimmmmm a răspuns:

Nu este rau in cazul in care faci cu un baiat cu care stii sigur ca nu iti pui in risc reputatia, care stie ce face si e cu capul pe umeri, nu iti zic ca r trebui sa te culci cu toti care iti stau in cale, dar viata e una bcura-te pentru ca nu se stie ce ne rezerva ziua de maine, daca esti topita dupa el si chiar te simti in masura sa faci acest lucru, dc mai stai pe ganduri? Am dat doar un exemplu big grin

| Onutzyk a răspuns:

Depinde de baiat, de varsta ta.
Doar daca intrebi asa pur si simplu nu stiu ce sa raspund.
Tu poti avea 11 sau 20 de ani, nu stiu ce sa cred
Nu stiu despre ce baiat vorbesti :daca e nespalat, e in regula sau e de ocazie.

Conteaza si daca te simti pregatita.

Data viitoare sa dai mai multe detaliiwinking

fundita? Am nevoie PLZ

| lollopop a răspuns:

Pai daca nu faci cu un baiat, cu cine vrei sa faci, cu animalele?raised eyebrows
Si depinde de baiat, de varsta si de cat te iubeste.straight face

| AntoniaFollowill a răspuns:

Doar nu faci sex cu un copac. Stii nu prea ai multe variante...[mrg daca te chinui un pic faci o lista lungalaughing] dar eu spun ca da, dar depinde de baiat, circumstante, sentimente si mai ales de tine.