| Ady_1241 a întrebat:

Cum credeti poate mai fi vreo relatzie cu o persoana care deja ti-ai despartzit de un an? dar au ramas inca multe sentimente?

3 răspunsuri:
| AndaAndore a răspuns:

Sigur ca poate fi din nou o relatie.
Dar te asigur, ca te vei amagi mai mult, pentru ca daca v-ati despartit a`ti avut voi un motiv.
Si acum poate totu` pare perfect, dar problemele revin si certurile.
Si probabil ca atunci cand v-ati despartit, ati suferit.
Acum va e mai bine, dar o sa suferiti din nou. Eu zic sa va vedeti de viata, D`zeu stie de ce nu v-a ''lasat'' sa fiti impreuna atunci.
Relatia va fi una foarte buna la inceput, va aduceti aminte de lucrurile frumoase care s`au intamplat intre voi, dar apoi n`o sa mai fie asa.
Sper ca te-am ajutat!

| MaiiaAna a răspuns:

Da, eu zic ca da.
Daca ati vorbit, adica ati tinut legatura cat de cat in acest an in care ati fost despertiti, se poate. Va cunosteti preferintele si alte chestii.
Daca sunteti amandou liberi si sentimentele ramase se intalnesc la amandoi,. ce mai asteptati?big grin

Ps: cand pui o intrebare incearca sa scrii corectwinking

| zuzaa_7068 a răspuns:

La mine a mers dupa un an si ceva laughing deci merge depinde cat de mult va iubitibig grin fundabig grin