| anonim_4396 a întrebat:

Cum cuceresc fata fecioara sau pe cea varsator ce ii place fiecareia pot avansa mai repede in relatie? vreau si raspuns din partea fetelor din aceste zodii despre cum sunt ele etc

3 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Nu are nici o legatura zodia.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| irina_5692 a răspuns:

Buna! Zodile pot influienta oarecum oameni. Sunt lucruri cat se poate de reale! Eu sunt varsator. Persoanele care fac parte din zodia Varasatorului sut foarte ciudati, dificili dar si linistiti frumosi, inteligenti. Au tendinte de introvertire si izolare fata de ceilalti. Iubesc foarte mult animalele si natura. Atrasi profund de tot ce este nou, misterios, iudat. Au o foarte mare seste de cunoastere si sunt excesiv de curiosi. Invata bine, sunt blanzi si altruisti. Atrasi de fizica, matematica, Astrologie! Nu se tin de cuvant... uita repede! Mda deci sfatul meu este sa nu te incurci cu o persoana din acesta zodie! Aceste zodi pentru uni ridicole sunt cat se poate de adevarate!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă tu crezi în zodii :
http://horoscop.rol.ro/......oara.html.
Baftă!