| cunu a întrebat:

Cum cuceresc o fata daca stiu sa desenez foarte bine?

Intr-un fel romantic.

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Simplu. Ia o fotografie de-a ei, si fa-i un portret, fara ca ea sa stie asta. Si da-i-l cu o ocazie speciala. Eu asa am facut cu o amica buna a mea. Lucra la un magazin foto, si, avind tot acolo un prieten comun, l-am rugat pe acel prieten sa ii faca cumva niste poze ca sa am sa ii fac un portret de ziua ei. A facut pozele, mi le-a dat, am facut portretul, si a fost o surpriza totala pentru ea! A pus mai apoi portretul in folie plastifiata, atit de mult i-a placut. Daca ai si tu talent, cu siguranta va fi o surpriza totala pentru ea atunci cind i-l vei da. Si fa-o intr-un moment mai unic, mai special. Si probabil ca, daca ei ii place un pic de tine, o vei cuceri cu asta.

| neutrino a răspuns:

Sigur nu cu intrebari idioate.

| h3r a răspuns:

Hmm, ar merge perfect un portret cu conditia ca ea iti ofera atentie, apreciaza ceea ce faci.
Daca nu arata putin interes, atunci nu mai merge.

Take care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desenează-i portretul!
Pe mine m-ar încânta mult asta şi aş aprecia efortul depus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar fata... fata te baga in seama, ti-a dat vreun semn ca te-ar aprecia in ceea ce faci?

| deeapanda a răspuns:

Pai daca si ea are simtul artistic o vei da pe spate imediat iar daca vrei sa cuceresti orce fel de fata trebuie sa o faci mereu sa rada asta ne place noua fetelor cel mai mult la baieti sa fie amuzanti sa nu fie timizi dar nici prea curajosi sau perversi! foarte urat sa nu fi niciodata pervers cu o fata daca vrei so cuceresti vb estei frumos scoateo la un suc daca e in pericol salveazo chesti mici dar semnificative. Noroc romeowinking love struck