| bog23 a întrebat:

Cum cuceresc o fata de care imi place si nu stiu daca eu ma place? cand ma uit la ea si ea la mine eu imi intorc capul sa nu ma vada ca ma uit la ea

2 răspunsuri:
| anazoe4ever a răspuns:

Pai din moment ce sunt fata te voi ajutabig grin.In primul rand dai semne ca o placi cumm ar fi: mereu sa o aperi daca se ia cineva de ia, sa nu o badjocoresti, chesti de genul asta 2 spune-i-o in fata daca sentimentul nu e reciproc asta e mai sunt o groaza de fete pe pamant

| bog23 explică:

Si cand e chestia ca se ia cineva de ea o apar asta am uitat so scriu