| cristian_2090 a întrebat:

Cum cuceresc o fata pe care o plac mult dar nu stiu daca ma place n-am intrat inca in vorba cu ea si nu-s tiu ce sa afc is putin rusinos ce sa fac? Uite va dau un detaliu, ea ma observat pentru ca m-am dat in spectacol si am avut ore impreuna oare ce a crezut depsre mine? sa-mi raspunde ti la intrebare! Va multumesc de acum

Răspuns Câştigător
| raul_4024 a răspuns:

Sal pai pretene dc pot zice si eu asa. bun uite primul pas pe care til dau ca sfat nu fi niciodata rusinos, nu ezita sa pleci de la fata locului de langa ea stai mereu si vb explica ce si cum sta treaba. asa mai departe invit-o la o cafea dc bea sau la un suc la o prajitura intra in legatura cu ea nu te dat lovit adica in spectacol ca cine esti? tu de fapt. spune lucrui frumoase atrageo cu p combinatie frumoasa cuceresteo prin cuvinte frumoase nu te inerva chiar dc te suna cineva la telefon. inchide automat sa vada ca iti pasa de ea mai multe ce sa zic... dc ai mai zice ceva de ea ti-as zice mai multe...

4 răspunsuri:
| Joana96 a răspuns:

Nu te mai da in spectacol... pentru ca te pui intr-o situatie penibila. Noi fetele nu suportam asta la un baiat, ni se pare cel mai imatur lucru. Nu o lua ca pe o chestie nasoala, ia`o ca pe un mic sfat big grin
Vezi daca te place din gesturile pe care le face si tu arata-i ca o placi prin gesturi mai dragute nu dandu`te in spectacol sau facand`o sa se simta prost, sau punandu`te pe tine intr-o postura urata :*
Succes :*
funda?

| Johnny_3797 a răspuns:

Cel mai bine sa gasesti metoda de a vorbi cu ea, nu te rusina totul va fi bine.Arata ca tu controlezi situatia. SPune ca o simpatizezi si intreab-o daca este deacort sa ieasa undeva cu tine si gata happy. Afla sentimentele ei care poate le are catre tine si nu te rusina, arata ca esti barbat. ea nu este ultima fata de pe pamint si daca nu se va primi atunci mai sunt happy asa ca nu te rusina

| YoungHomie a răspuns:

Rusinooos? esti baiat mai, bagate in seama cu ea imprieteniti'va bine si poate atunci afli. daca nu vorbesti cu ea nu ai de unde sa stii daca ea te place. si faza ca te-ai dat in spectacol.depinde modul in care te-ai dat in spectacol, acum nu am de unde sa stiu ce anume ai facut tulaughing ai tipat sau iai raspuns la profesor ciudat, ai fost ironic amuzant ...de aici poti sa desprinzi si singur concluziile.succes:*winking

| cristian_2090 explică:

Uite vreti detalii va zic detalii :cand m-am dat in spectacol am fost amuzantsi il fugaream pe unu ca voiam sal batpana la uram lm prins si a vazut tot coridoru cum il bateam asta a fost dat in spectacol sicam atat daca mai vreti detalii scrieti