| jetpa2 a întrebat:

Cum cuceresc un >baiat?: FUNDAAAAAAAAAAA SI E URGENTTTT.crying((

10 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Cu sabia in mana

Răspuns utilizator avertizat
| teo6dia4c99 a răspuns:

1- zambestei mereu
2- fii draguta cu el
3- nu te holba la el
4- nu fii prea insistenta
5- fii mereu aranjata( numeni nu stie cand dai peste el )
6- fii prietenoasa
7- vorbeste cu el fara sa te balbai
8- fa rost de numarul lui de telefon si vorbeste cu el
9- nu fii prea insistenta
10- afla daca ii place de tine si daca da poti incepe flirtul
adica, rambeste mereu, razi la glumele lui, vorbeste cu el, si daca el chiar te place totul va veni de la sine. Cel mai important este sa va vedeti destul de des pentru ca el sa vada toate calitatile tale.

| ChelioSsS a răspuns:

In nici un caz sa nu-ti faci de cap doar ca sa te bagi in seama asta pe mine ma enerveaza la fete...in rest daca ai si niste glume in program se rezolva

| GinaGina a răspuns:

....incearca sa iti controlezi mintea. Adica in subconstientul tau sa nu ai intrebarea asta in cap :Cum il cuceresc? .Gresit.Incearca sa fi dulce sa zambesti sa incerci sa ii fi pe plac, sa fi tu cu tot cu prostii si greseli, daca se va indragosti de tine, inseamna ca esti pe placul lui daca nu nu te preface doar pentru a cucerii o persoana!happy

| Giiee a răspuns:

Pai pentru inceput trebuie sa fii tu insuti! Sa zambesti mereu cand il vezi sa faci glume cand sunteti in grupuri..sa te uiti dupa el ca la ultimul fellaughing ca s-ar putea cei din jur sa observe. si nu`i bine. Sa fii si putin indiferenta adica daca esti in parc cu el si cu mai multi prieteni si unu sau una vrea sa se joce sa te alerge stiu si eu incearca sa te distrezi sa vada ca nu iti prea pasa si daca stai pana seara tarziu asa cam pana la 12.1 se lasa frigut unpic ii zici chesti de genu pffoaii ce firg mie si daca el te place cu singuranta iti va zice hai la mine in brate sau chesti de genu. Sper sa il cuceresti!

| VladY2000 a răspuns:

Vorbeste cu el si fa-l sa se simte bine. Faceti micute glume si gaseste ceva in comun cu el, daca esti draguta... este al tau.

| AlexandruCosminIonut a răspuns:

Fi tu insatihappy

| AlexandruCosminIonut a răspuns:

Fi tu insati!

| iulica09 a răspuns:

Show your boobs