| badboybadboy a întrebat:

Cum cuceresti o fata care e plina de "figuri si cu capu in nori"?

6 răspunsuri:
| DanAmarandei a răspuns:

Meriti felicitari pentru ca ai "balls" sa castigi ceva mai greu de obtinut. In general e destul de simplu sa agati o fata usuratica sau mai uratica, provocarea consta in a cuceri o fata mai "pretioasa". In primul rand esti sincer. Gandeste-te ca o fata care arata bine primeste "solicitari" de atentie/afectiune/sex destul de frecvent. Abordarea ta ar putea sa fie sincera spre deosebire de celelalte, conteaza foarte mult. Apoi, orice fata are cateva butoane clasice. Un compliment bine venit, "ce frumos te prinde culoarea x, cat de placut este zambetul tau,". Mai mult de atat, orice fata (orice om, pana la urma) e multumita de atentia primita. Daca ai putea observa ceva diferit la ea si sa-i faci un compliment legat de amanuntul respectiv, sigur o vei sensibiliza. (Iti sta mult mai bine coafura/culoarea asta, bine, adevarul e ca si cealalta dinainte te prindea bine, dar asta e mult mai. calda). Apoi, trebuie sa gasesti un echilibru intre atitudinea ta de badboybadboy si imaginea ta "mai delicata". Nu vrei sa fii nici un macho man de 2 lei, nici un mototol. Inca ceva, nu face toate asta in prezenta unui amic de-al tau sau a prietenilor. Un barbat nu are nevoie de sprijinul "haitei" sa curteze o femeie. Si exact asa ar arata daca te-ai duce sa-i faci un compliment sau sa o inviti undeva cu "gasca". In ceea ce o priveste pe ea, daca este inconjurata de prietenele ei cand tu o abordezi, cu atat mai bine (atata doar sa nu te pierzi, sa stii ce cauti acolo si sa faci abstractie de audienta); daca este ceva ce ii place mai mult unei femei decat un compliment bine plasat, este un compliment bine plasat cand asista si prietenele ei happy. Iti urez succes, oricum, de regula oamenii astia sunt de atras alaturi, "cu figuri si cu capul in nori", oamenii astia vad mai departe de banalitatea vietii si sunt mai "gustosi" sa zicem asa...

| Negative a răspuns:

,,Zici pas, ca astea zic pe net,, te iubesc" si de fapt dau mass"winking

| dmrtr a răspuns:

Daca are figuri mai bine las-o dreacu un pace

| dmrtr a răspuns:

Daca are figuri las-o dreacu un pace

| RazvanHDd a răspuns:

Ii dai una dupa ceafa si ii tai craca... sincer, nu cred ca exista leac pentru asa ceva. sorry.

| seductie a răspuns:

E plina de figuri si cu capul in nori pentru ca ii dai voie sa fie asa! Intra pe http://seductie.blogest.ro/ si afla mai multe despre cum poti sa creezi atractie intr-o fata si rezolva problema, fie cu fata asta, fie cu o fata viitoare.