| PisleaCiprian a întrebat:

Cum cucerești o fata de 13 ani care o cunoști de 1 an dar ști că unui prieten de al tău e înnebunit dar ea îl ignoră

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 13 ani nu ai nevoie de prieten sau prietena, vezi-ti de scoala iar daca tu ai mai mult de 13 ani si corupi minorii o sa ajungi unde meriti in inchisoare.

| madalina2090 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Probabil ca esti mai batran, dar sa stii ca prima data cand ai un prieten sau el isi face o prietena e cam prin clasa a 7, nu e nimic anormal

| Violleta2022 a răspuns:

Nu o cuceresti deloc, fiindca este un copil foarte mic, protejata strict de lege!
Vezi-ti de drum baiete si caut-o peste 3-4 ani, cand mai creste!

| VoidEternal a răspuns:

O impresionezi cu cunoștințele tale avansate de gramatică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mangai la vrabiuta si o alinti

| VasileMarius a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti sanatos la cap

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti un idiot mă gunoiule pedofilule

| Madaxo97 a răspuns:

Nu o "cucerești" deloc la aceasta vârstă decât dacă ai si tu tot 13 ani, mai las-o sa crească, la vârsta ei o convingi sa facă orice si cu o ciocolată, e un copil naiv, las-o în pace, dacă ești major si vrei sa faci asta esti un pedofil nenorocit.winking

| orailibrail a răspuns:

Cucereste-l pe tatal ei

| DauSfaturiDeViataSexuala69 a răspuns:

Cand te vezi cu ea o chinui,o atingi,faci niste glume mai porcoase ca sa isi dea seama ca vrei mai mult de la ea, eu recomand cu sinceritate ca a functionat in cazul meu sa o atingi pe picior, bulan, aproape de fund, le place foarte mult si o sa se indragosteasca de tine