| ducu1991 a întrebat:

Cum cuceresti o fata de la prima intalnire?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin money, fa copiii la imprimanta si spune-i ca ai bani angro laughing am glumit...depinde cu vorbe bune si sa se simta bine in anturajul tau sa o iei in brate...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ii arati portofelul.hee hee glumesc.depinde de atractia dintre voi si daca sti sa ii vorbesti!

| swet girl 22 a răspuns:

Cu un fel finut de a fi, cu un comportament sofisticat, si nu cred ca bani fac totul, important e sa stii pe ce lume traiesti, adica trezit la realitate, nu visator

| Puf a răspuns:

Prin felul tau de a fi! Daca te place bine, daca nu inseamna ca nu va potriviti!:d Dragostea nu se cucereste, dragostea vine din interior.

| Bacemi a răspuns:

Asta depinde prea putin de tine. Mai putin decat ai crede. Tu trebuie sa te arati asa cum esti. Asta ajuta. Conteaza in functie de 30% sa ii arati ca nu ti-e rusine de cine esti si cum gandesti. Procentul major, 70% il contituie insa ce cauta ea la un baiat. Daca esti o fire placuta dar totusi nu ai tot ce cauta ea se prea poate sa te respinga desi nu ii esti chiar indiferent.

| RvY3916 a răspuns:

Nu te comporti ca un porcbig grin, nu refuzi nimic din ce zice eabig grin, esti de acord cu ea orice ar zice ca sa para ca aveti lucruri in comunlaughing, faci cinste orice ar fibig grin

| Beautyfree a răspuns:

Ciocolata, flori etc.(Prietenul meu citea in timpul primei intalniri)

| Bellezza_7150 a răspuns:

Cand vorbesti cu ea uita-te in ochii ei si zambeste mult...arata-i ca te simti bine in compania ei...iesiti la un suc ceva

| Parker a răspuns:

Fi macho whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal ducu cf?batting eyelashes depinde ce fel de fata.si depinde si de tine comportamentul tau felul tau de a fi... fetele vor baieti romantici dar tot odata individuali si cu piciorushele p pamant depinde ce ai si u d gand cu ea vorbestei frumos priveste-o intes da-i de inteles ca o placi fara sa-i spui :* succes popz