| Seline a întrebat:

Cum definiti femeia fatala? Cine este ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muierea cu securea.

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cauta si asculta "La femme accident", cu OMD, apoi gamdeste-te cat se potriveste cu ce ai trait si ai invatat tu., si apoi mai cauta o piesa numita "La femme fatale". si repeta operatia/iile!
Ai putea avea o revelatie!

| CevaNormal a răspuns:

E acea femeie care poate face fatality big grin

| carminaburana43 a răspuns:

In viziunea mea, femeia fatala e o femeie ce incita fanteziile tutoror barbatilor, o femeie care daca intra undeva atrage asupra sa privirile tutoror barbatilor, si care desi distruge poate multe inimi nici un barbat oricit ar fi de ''cuminte'' nu poate sa-i reziste.

Deci o femeie nu numai foarte atractiva sexual, dar si inteligenta si foarte pusa la punct atit estetic, sexual, comportamental=irezistibila deci din toate puctele de vedere, plus invaluita si intr-o nota de mister.

| carminaburana43 a răspuns:

Raspuns f. frumos foo21 okur dar spui asta pentru ca acum esti indragostit.Sa treaca 20 de ani de casnicie, sa treci prin multe rele ce nici nu ai visat, Doamne fereste nu iti doresc dar oricui i se poate intimpla orice, nici eu nu credeam vreodata ca de la dragostea extrema si zeificarea ce-i faceam sotului acus 20 de ani unde vom ajunge, nici nu sunt femeie fatala, dar pun pariu ca dupa 20 de ani de casnicie de vei avea probleme si tu vei fii atrasa de o astfel de femeie.In plus nici nu am scris ca femeia fatala se si culca cu toti! Alege cu cine!

Răspuns utilizator avertizat
| Munchkin a răspuns:

O văd în fiecare zi, în oglindă. b-)
Mwhahahaha, glumeam. Bănuiesc că (pentru bărbaţi, bineînţeles, sau cine ştie, pentru lesbiene) e tipa care îi face să înnebunească complet...de fericire, de plăcere.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Femeia fatala e nevasta-mea, indubitabil, ea e singura care m-a dat gata, numai cand ma uit la ea ma pierd cu firea. Numai in fata ei sunt "prost", in rest sunt smecher si hot. Asa ca dupa parerea mea femeia fatala este cea care reuseste sa ii ia mintile (impresioneze/incante la maxim) cel putin unui barbat din toate punctele de vedere nu doar fizic. In zilele noastre majoritatea celor care arata binisor se cred femeia fatala, dar ele nu stiu sa-si comande o cafea de exemplu. Asa ca eu va spun mai bine cine nu e femeia fatala: esti senzuala? - Mie nu imi placi ca nu esti naturala; arati beton? -Mie nu imi place ca ai sanii plini cu silicon; esti super cocheta? -Pun pariu ca nu ai un leu in poseta; ai mers ciudat? - Agati orice barbat, ETC. In concluzie femeia fatala este cea pe care nu ai lasao pentru alta si nici pentru o mie. Cele care atrag privirile multora... Am o vorba pentru ele: "Cat te crezi tu de versata tot am sa ti-o pun o data" deci intra in categoria curvelor penale pentru ca ele pana la urma vor ceda in fata mai multor barbati care gandesc la fel ca mine. Ok ar fi multe de spus aici

| DonGiovanni a răspuns:

Focoasa Iulia laughing gagica lu' Tanase de la Steaua

| andreig a răspuns:

Intrebarea nu este "Cine este ea" ci "Cum este ea"! Inca nu stiu, nu am intalnit-o, cand o vedeti sa-i faceti o poza sa o vad si eu.

| eounik a răspuns:

Sunt fatatongue
Dar as putea spune.sau crede.thinking
Ca e cea care iti taie respiratia.cum se zice.

| diablo4life a răspuns:

O baba de 90 de ani dezbracata mai fatala de atata nu cred ca se poate.mori numa daca te uiti la ealaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea poate fi o combinatie de Dalila-viclenie si farmec ce l-au dat gata pe puternicul Samson, Cleopatra-seductie ce i-a cucerit pe Caesar si Antoniu, Lucretia Borgia-putere malefica si cate crime, cati barbati ucisi in jurul ei, Madame de Pompadour-farmecul care ascunde control si determinare, Mata Hari-curtezana, dansatoare minunata, Elena-preafrumoasa care a starnit razboaie.
femeia fatala seduce, cucereste, starneste, provoaca o atractie irezistibila, inevitabila...si,conform exemplelor istoriei SFARSESTE PROST.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o poti defini, doar o simti sub anumite aspecte care se intimpla la tine. Exemplu lipsa instant a fermuarului sau a nasturilor de la slit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Orice femeie dacă vrea este fatală.
Când îşi pune mintea femeia... prăpăd!
Pa, pa.

| shadows15 a răspuns:

Femeia care stie ce vrea...indiferent de situatie si sa fie stapana pe ea.Bineinteles si frumoasa cat si in intorior si in exterior [sper ca intelegi on the phone Te pup! wave