| Sfinnx a întrebat:

Cum e cand faci dragoste?[Nu vreau sa aud comentarii gen : incearca si vei afla]
Vreau sa stiu cum v-ati simtit ^^
Cel mai interesant raspuns primeste funda

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dragostea o traiesti, nu o faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
E o senzaţie plăcută alături de persoana iubită.
Până nu încerci încerci pe pielea ta, n-ai de unde să ştii!
Nu uita de prezervativ!
Te pup!

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Buna!
Termenul corect e sex. Dragostea e un sentiment.Nimeni dintre noi nu cred ca face "iubire", de exemplu sau "tristete". Foloseste termenul "sex".E mai corect.

E un lucru caruia nu ar trebui sa-i dai importanta la varsta ta.Nu fi curios de pe acum.Concentreaza-te mai mult pe invatat!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Incearca si vei afla!

| AnaMaria72 a răspuns:

Pai,parerea mea e ca daca tot vrei sa sti...incearca! Daca tu consideri insa ca esti prea mica ...mai bine ramai la un simplu pupic pe obraz sau chiar un sarut(ca de la asta nu ramai gravida). laughing

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru AnaMaria72):

Cum puteti ma s-o incurajati sa faca asta?laughing