| Leonard97 a întrebat:

Cum e sarutul perfect?

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Sarutul perfect este intr-un loc potrivit, este atunci cand cei 2 se iubesc mult. sarutul perfect vine cand cei doi sunt atrasi unul de celalat. acest sarut poate fi oricand, la ce ora. nu conteaza, el poate fi spontan, dulce. pasional. sarutul perfect este atunci cand vine din suflet.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider că sărutul perfect este sărutul sincer, din inimă, nu cel "programat".

| greenmoon a răspuns:

Cel care te poate purta pana la orgasm ar fi perfect.

| PisSsy a răspuns:

Sarutul perfect e atunci cand de la amandoi vine din inima si va sincronizati e xcelent!

| BeAmazing a răspuns:

Pai sarutul perfect, e cand chair iubesti cu adevarat acea persoana.:X si sti ca si ea te iubeste! Atunci totul va fi perfect intre voi, nu numai sarutul!winking

| MissPitica a răspuns:

Sarutul perfect e asa cum vrei tu sa fie