| andaaaaa a întrebat:

Cum e sexul in apa? Daca stie cineva ma intereseaza detaliat(riscuri, preveniri, protectie, placere, etc)

5 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Pai banuiesc ca e mai greu/mai incet laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mie nu mi-a placut, apa dilueaza lubrifiantii naturali. Ma refer la apa multa, unde poti inota. In cada s-ar diminua probabil problema asta, insa e greu de gasit o pozitie suficient de comoda pentru amandoi. Stiu ca se tot discuta de locuri, pozitii idei care mai de care...parerea mea e ca cel mai bine ramane tot pe un pat/saltea intr-un mediu placut si intim.

| Antonimu a răspuns:

Sau pe plaja big grin

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pe plaja intra nisip si poate sa iasa urat, pentru ea si mai rau decat pentru el. Pat/saltea, pozitie comoda, ambianta potrivita, dispozitie buna si cel mai important e cu cine, nu unde happy

| blanche a răspuns:

Intradevar no gasesti o pozitie foarte confortabila, dar sa stii ca e destul de tare... te sfatuiesk s incerkiwinking