| RAY a întrebat:

Cum e viata intima de stundent/a?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Prostituția e practicată în toate categoriile sociale. Numai că poți avea acces numai la nivelul/nivelele... la care poți avea acces. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Ai fost si tu la una? golnas mic ce esti

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Păi nu prea. Prostituția presupune să dai bani, să plătești. Mie mi s-a întâmplat să mi se ofere... rolling on the floor Puteam avea o carieră de gigolo de succes. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Wow serios?

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Asa e man, e peste tot

49 răspunsuri:
| RAY explică:

Ce fete ipocrite

| Drimmero a răspuns:

Si inca cum...nici nu-ti imaginezi!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu ai varice?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

De ce intrebi asa ceva?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Glumeam man

| LoveSleep a răspuns:

Ipocrite sau nu, cine mai vorbește 2 pagini cu 2 tipe deodată? Eu zic că e 1-0 pentru tine.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Ai dreptate si eu sunt, nu sunt sfant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca sunt.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai facultate? stateai la camin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hm? Te-a afectat atat de mult refuzul "ingerasului"tau incat acum ma confunzi cu altcineva?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu am refuzato nu ea pe mine, nu te confund cu nimeni zoeyyy

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"Eu am refuzat-o"Buna glumarolling on the floorTu nu ai refuza o femeie in nicio situatie.
Daca tot nu ma confunzi, nu prea are sens prima ta întrebare.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sa spunem ca ai dreptate )))))))))))) intrebarea e cat ai fost la facultate ai auzit de astfel de cazuri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu,pentru ca nu am fost.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pacat,nu pot afla de la tine, dar sigur sunt ca am cercetat mai mult, chiar asa disperat crezi ca sunt incat sa accept orice fata?

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Ai avut ocazia sa ma refuzi? rolling on the floor)) Ray, nu mai visa si deschide ochii, dragule!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eh,presupun ca ai si tu anumite standarde.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu am nici un standard, nu caut nimic

| RAY explică (pentru Vanishgold):

E si tu acum, apoi am recunoscut ca are dreptate, tu mai refuzat mereu

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Pai si atunci de ce mananci ce nu trebuie sa mananci? Vezi ca sunt buna pana ma fac reawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mda.Absolut nimic. Daca tot minti, fa-o mai credibil.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vorbesc serios, ca vorbesc cu fetele nu inseamna ca caut o relatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu.Doamne fereste sa insemne asa ceva.Si spui ca eu sunt cea complicata))

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Wow devi rea, glumeam fata, nu te am refuzat fii calma ca nici nu aveam de ce din moment ce nu oferi nimic

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Voi sunteti complicate nu tu personal, e foarte complicat sa vorbesti ca te afli pe punctul de a detona o bomba

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E o prostie.E complicat daca n-ai incredere in tine si te straduiesti prea mult sa faci o impresie buna.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu joc teatru,faza e ca voi intelegeti diferit,e dovedit stiintific asta, femeile au un creier diferit, astfel ca daca spun ceva voi intelegeti altceva, cuvintele semifica altceva, asta vreau sa afirm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incerci mult sa ne demonstrezi cat de putin te duce mintea?

| Vanishgold a răspuns:

Sunt, dar de ce? Vrei si tu la una? smug

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Saptamana asta am fost in complex si mi-a venit in mintea mea bonava si pacatoasa intrebarea asta, nu-mi permit asa ceva, de vrut multe as vrea

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Pai ele sunt destul de ieftine, alege una din anul 1 ca alea n-au experienta cu treburile astea si iesi ieftin.

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Nu am banii de dat ca dragnea e o curva mai mare imi ia 40% din banii, cu ce mai raman manc, beau, imi platesc chiria, pensia alimentara pentru cei 20 de copii facuti la betie

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Zgârcit mai ești! Nu dai pentru altul, pentru plăcerile tale dai. Maine poimâine vine sfârșitul și nu mai apuci.

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Ai dreptate mandra, https://www.youtube.com/watch?v=WpEE-tuCB-M

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Ti-am mai zis ca iti lipseste bunul simt? Daca nu, ti-o zic acum happy

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Stiam asta, de asta ma placi

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Nu, nu-mi plac badaranii.

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Treaba ta nu sti ce pierzi

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Nesimtire? rolling on the floor) O gasesc la tot pasul, Ray. Nu pierd nimic!

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Poate compensez noaptea cu altceva

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Ma indoiesc!

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Trist,asta e, nu vom fi impreuna in viata asta

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Ma bucur!

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Acum vad ras meu chiar a fost nesimtire, scuze, nu sunt genu sa fac asa ceva pe TPU