| RAY a întrebat:

Cum e viata intima de stundent/a?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Prostituția e practicată în toate categoriile sociale. Numai că poți avea acces numai la nivelul/nivelele... la care poți avea acces. laughing

49 răspunsuri:
| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pacat,nu pot afla de la tine, dar sigur sunt ca am cercetat mai mult, chiar asa disperat crezi ca sunt incat sa accept orice fata?

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Acum vad ras meu chiar a fost nesimtire, scuze, nu sunt genu sa fac asa ceva pe TPU

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Ai avut ocazia sa ma refuzi? rolling on the floor)) Ray, nu mai visa si deschide ochii, dragule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eh,presupun ca ai si tu anumite standarde.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu am nici un standard, nu caut nimic

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Asa e man, e peste tot

| RAY explică (pentru Vanishgold):

E si tu acum, apoi am recunoscut ca are dreptate, tu mai refuzat mereu

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Pai si atunci de ce mananci ce nu trebuie sa mananci? Vezi ca sunt buna pana ma fac reawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mda.Absolut nimic. Daca tot minti, fa-o mai credibil.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Vorbesc serios, ca vorbesc cu fetele nu inseamna ca caut o relatie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incerci mult sa ne demonstrezi cat de putin te duce mintea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu.Doamne fereste sa insemne asa ceva.Si spui ca eu sunt cea complicata))

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Wow devi rea, glumeam fata, nu te am refuzat fii calma ca nici nu aveam de ce din moment ce nu oferi nimic

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Voi sunteti complicate nu tu personal, e foarte complicat sa vorbesti ca te afli pe punctul de a detona o bomba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E o prostie.E complicat daca n-ai incredere in tine si te straduiesti prea mult sa faci o impresie buna.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu joc teatru,faza e ca voi intelegeti diferit,e dovedit stiintific asta, femeile au un creier diferit, astfel ca daca spun ceva voi intelegeti altceva, cuvintele semifica altceva, asta vreau sa afirm

| RAY explică:

Ce fete ipocrite

| LoveSleep a răspuns:

Ipocrite sau nu, cine mai vorbește 2 pagini cu 2 tipe deodată? Eu zic că e 1-0 pentru tine.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Ai dreptate si eu sunt, nu sunt sfant