| bonhiboana a întrebat:

Cum editez o intrebare?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Dai click pe intrebarile mele si cand iti apar intrebarile scrie acolo intreba-ti prietenii sau editeaza.de asemenea si cand o trimiti inainte sa o publici o poti edita! succes! :*

| Adyr0 a răspuns:

Dai in stanga la Intrebarile mele, cauti intrebarea, si-i dai Editeaza. Daca nu aprea Editeaza insemna ca nu mai poti sa modifici intrebarea respectiva.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe prima pagina, in stanga, chiar sub sigla TPU, exista un dreptunghi verzui pe care scrie PUNE INTREBAREA TA AICI! Dai clic acolo si iti intra o fereastra unde scrii intrebarea, bifezi categoria de care apartine si apoi dai clic pe Trimite intrebarea. Succes si numai bine!