| danutzamiley a întrebat:

Cum este iubirea este un sentiment frumos? eu sunt mai tanara si nu stiu.

Răspuns Câştigător
| Bya_9647 a răspuns:

Iubirea?
love struck
Cel mai frumos sentiment.
Tot timpul te gandesti la el[in cazul tau si al meublushing]
Fluturi in stomac, cand ii auzi voceaday dreaming, cand il simti langa tineday dreaming, cand te saruta te trec fiorii cand iti sopteste usor Te iubesc. day dreaming.
Sti? se zice ca dragostea e ca o clepsidra iti umple inima si iti goleste creierullaughing
blushing
Bye bye:*

8 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

E un sentiment inexplicabil.
E magistral totul. Fluturi în stomac... şi alţi factori care acţionează non-stop.Ataşarea de partenerul respectiv...
Când vei afla ce este iubirea, îmi vei da dreptate happy

| Andru1996 a răspuns:

Este un sentiment nobil:X:X:X pe care eu il simt acum pentru o fata foarte speciala:X:X:X:X:X:X:X:X:X o sa ai si u parte de el... dar ai grija din iubire se poate obtine un sentiment foarte neplacutsad dar sper sa ai noroc in dragostewinking:X:X orkm in mare e cel mai frum sentiment din lume

| Bylok a răspuns:

Da este un sentiment foarte frumos insa daca nu gasesti persoana potrivita vei suferi enorm! ai grija de cine o sa te indragostesti!

| Razvan a răspuns:

Este.Intreaba-l pe Eminescu.Om mai indragostit de viata, de sine si de tot ce reprezinta femeia nu am mai "vazut" pana acum.Habar nu am de ce tot fugeam de poeziile luithinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! foarte frumos imi place de unu (coleg), sunt nebuna dupa el! si de cate ori ma gandesc la el ma simt foooarte bine|! mi se pare superb, e frumos, e destept, un gentalmen, si u injura ca altifrustratedil iuuubesc!

| Loryoficial a răspuns:

Este un sentiment pe care il poti simti doar daca iubesti cu adevarat! si iubirea nu se poate descrie sau explica, nu este definitzie pentru asa ceva! cand o sa iubesti vei afla si vei fi foarte fericita!big grin... e cel mai frumos sentiment, dar cand te indragostesti pentru prima data atunci va fi prima ta dragoste si o sa vezi ce frumos estehappy...

| mgtow a răspuns:

Pt mine e doar o prostie si nu are nici un rost sa-i dau importanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super! lalallala hua