| abbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssss a întrebat:

Cum este iubita ideeala care daca va fi destul de buna o vei vrea de sotie! cum ar trebuia sa fie?

Răspuns Câştigător
| bsb a răspuns:

Iubirea ideala?

sa ma stranga in brate dimineata si sa zica ca ma iubeste, sa o vad cum rade si sa imi fuga inima din piept (de cat e de frumoasa, nu... te gandii la prostii), sa fie buna la pat si senzuala si pasionala, sa imi faca o gramada de copii si sa ma faca mandru.

| abbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssss explică (pentru bsb):

Minunat raspuns multumesc mult... minunat

| Bella116 a răspuns (pentru bsb):

Cata dreptate ai!

| bsb a răspuns (pentru abbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssss):

Cu placere

5 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Sa aiba incredere si rabdare atata i-as cere.

| vali1985 a răspuns:

Sa fie sincera, rabdare si sa nu se indoiasca de mine.