| BlitzLikeXd a întrebat:

Cum este mai fain Singura sau Intr-o Relatie?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Niciodata nu esti singura mereu te vei avea pe tine, iubeste pe tine ca si cum ai avea o relatie cu tine una extrema, parerea mea o adevarata femeie putine din ziua de azi este o femeie independenta care stie ce vrea in viata nu care la 16, 17 ani are deja copil si isi compromite viata, dar daca simnti nevoia

10 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Intro singura relatie ar fi cel mai bine

| AOLEVRIC a răspuns:

Depinde de fiecare, daca tu simti nevoia sa ai un prieten... Mie imi place mai mult singur decat langa persoana care nu te intelege si cu care nu ai nimic in comun.

| Vögeln a răspuns:

Si, si. E bine sa ai pauze intre relatii. Intr.o relatie trebuie ori sa profit ori sa inveti de la celalalt. Daca nu gasesti o astfel de peroana, mai bine solo

| w0nderboy a răspuns:

ăăăăă...
Cartof.

| Lovetolove a răspuns:

Singur/a. Nu tu cadou de ziua partenerului, nu tu certuri ca ai uita o ocazie, nu tu gelozii.
Alone and safe.

| Anonimusxxxxx a răspuns:

Se poarta solo. cool

| Fraiericiiiii a răspuns:

Este cu dus si intors..Este adevarat ca atunci cand esti singura nu trebuie sa dai explicatii nimanui, nu trebuie sa te ingrijorezi ca nu te-a sunat la timp, nu esti geloasa pe alte fete, nu iti faci griju ca vede el nu stiu ce conversatie si se va supara..insa..uneori ai nevoie de cineva sa te sarute, sa te imbratiseze, sa-ti dea mesaje dimineata si inainte de culcare, sa stii ca se gandeste cineva non-stop la tine si ca d`abia asteapta sa te vada..Cred ca depinde si de persoana.

| Fraiericiiiii a răspuns (pentru Fraiericiiiii):

Esti singur/a; gelos/a