| Wiiillll a întrebat:

Cum este pentru voi o relatie perfecta?

Răspuns Câştigător
| inna07 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

5 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Aproape imposibil de trait!

| maria999 a răspuns:

O relatie nu poate sa fie niciodata perfecta mereu vor exista certuri, gelozi etc. Daca ambii parteneri sunt ok asta e tot ceea ce conteaza dupa parerea mea o relatie poate ajunge la perfectiune atunci cand exista incredere, sinceritate si multa iubire ca restul vine de la sine.

| neutrino a răspuns:

Perfecta nu poate fi niciodata, dar minunata, da, atunci cand cei doi se iubesc neconditionat!

| mgtow a răspuns:

Acea prin rute fixe, diurna platita de firma, vehicul cu putini km si curat, aparat tahograf inteligent si gps cu rute pentru camion.

| grab a răspuns:

In primele luni este totul misterios si tentant si daca macar unul din relatie este mai experimentat si mai citit poate intretine starea asta de perpetua descoperire spre ani de zile asa.
ideea e sa nu ajungi sa te saturi de partener din punct de vedere fizic mai ales.