| FunnyLoOVe a întrebat:

Cum este primul sarut? (sunt curioasa):-D

Răspuns Câştigător
| Andreeaaaaaaa a răspuns:

Deci sarutul este cel mai frumos lucru.atunci simpti cel mai mult ca y si z se iubesc...eu am avut experienta si am avut foarte multe emotii dar apoi am trecut peste pentru ca il iubeam... mie sincer mi-se pare cel mai frumos lucru intr-o relatie!

8 răspunsuri:
| ElenaDianaLiana a răspuns:

Mie m-i s-a parut scarboslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cool.nici nu constientizezi

| andreyusnice a răspuns:

Foarte misto!
Iti urez secces cand o sa-l ai!
Ca fata trebuie sa te lasi in mainile lui cand te saruta.
Ca baiat trebuie sa o saruti cat mai mult!(la mine primul a durat vreo 3 min)

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Este genul woow OMG mai vreau :*-

| Foxy_3377 a răspuns:

Pot sa spun ca primul sarut vine de la sine nu trebuie sa iei cursuri speciale. Primul sarut e special... si important big grin
Mai conteaza si cu cine ai avut primul sarut... ar trebui sa fie cineva care stie happy
Baftaaa te pup :*

| EuCuTine a răspuns:

Primul sarut nu se uita pana mori big grin. Cand te saruti pentru prima data simti ca ai o cascada in piept si se scurge pana in picioare.Eu sunt mai romantic tongue. Funda

| ιяιηυк a răspuns:

Fff mistolove struck.Depinde si cine ti`l dalaughingbig grin

| euAnna a răspuns:

Dupa "primul saru" am scuipat des in drum spre casa ...asta pentru ca nu imi placea tipul asa mult, nu eram indragostita! - si nu a fost fin- adica a sarutat prea pasional si disperat cand a realizat ca ii dau voie ca ma deschid fata de el - am fost si eu doar curioasa laughing
Sarutul cu personajul de care am fost indragostita a fost pe masura- divin se uita nicioadata. Tipul a foast foarte delicat si a si stiut cum sa ma abordeze. Primul sarut adevarat a fost de fapt al doi -lea!