| anonim_4396 a întrebat:

Cum este primul sarut? Sunt super curioasa big grin >:".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow. primul sarut. a fost cu prietena mea cea mai buna cand aveam 15 ani. eram prieteni de 2 ani de zile, si a fost genial big grin ceva nou, dragut si intens.

Sper ca si la tine sa fie asa de placut, ba chiar si mai placut! Si nu uita sa-l ai doar cu cineva pentru care ai sentimente! big grin

8 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Experimental.
vrei sa incerci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 16 ani si inca nu am un iubit, vreau sa aflu de la voi cum ati avut primul sarut happy

| Hexiled a răspuns:

Exceptional,genial,senzatia trebuie repetata, de vis.

| marinaa9 a răspuns:

Daca il ai cu o persoane pentru care chiar ai sentimente e de neuitat, dar facut asa la adevar si provocare e cel mai nasol, deci asteapta persoana potrivita

| DaianaSweeT a răspuns:

E minunat

| ღcamyღ a răspuns:

Primul sarut e minunat si alt ceva nu pot sa iti spun caci ca sa afli exact cum e trebuie sa experimentezi si o sa vezi happy

| EdiEddy a răspuns:

Cati ani ai de esti asa curioasa? Si primul sarut trebuie sa fie cu iubitul, incearca si ai sa vezi, este tare frumoshappy

| melisatigaie22 a răspuns:

La fel ca facutul mamaligii. big grin