| TheToxicNightmare a întrebat:

Cum fac ca sa ma placa si pe mine un baiat? Va roooog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Cristina20143 a răspuns:

Imbracate mai sexy, nu'i da mare atenti si ai sa vezi. ii dai decat o privirehee hee

14 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Te porti normal, nu sarii pe el, fi naturala, crativa, originala!

| radu75 a răspuns:

Daca ne spuneai si cati ani ai dadeam si cateva sfaturi pentru a seduce un baiat, ca doar noi barbatii stim ce ne place, nu?

| ffy a răspuns:

Tare asta cu mortuloh go on

| Allegria a răspuns:

Mda...nu ne-ai zis cum arati, cati ani ai...nimicstraight face
pai... du-te la o cafenea ceva chiar in seara asta cu niste colanti negri si o rochita scurta, sa te machiezi si sa ai parul frumos laughingsi gataaaa.

| latexcap93 a răspuns:

Te duci la el si ii spui ca daca nu te place ii bagi mortu in casawinking. Functioaneaza tongue

| hax0r a răspuns:

Cumpara-i de baut si fa-i un masaj

| andreea_8373 a răspuns:

Poarte-te de parca nu l-ai placea, imbraca-te sexy si prefa-te ca placi un baiat ca sa il faci gelos!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca tu vrei sa te placa un baiat trebuie sa nu fi timida cand vb cu el. sa stii cum sa te comporti. ai de grija de tine frumoaso bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba-te iar daca arati naspa operatie estetica, photoshop, farmece vrajeli toate ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fi slaba, sa ai sau sa-ti lasi parul lung si mereu desfacut trebuie sa porti niste haine colorate mulate la moda si nu te farda trebuie sa fi naturala nu sexy si machiata ca asa agheti numa curvari daca vrei un baiat serios fi naturala si draguta si cel mai mult misterioasa ca sa-l faci pe baiat sa vrea sa afle mai multe despre tine.Fi sigura va functiona!

| teutza99 a răspuns:

Uite! Daca te imbraci in haine de baiat nu o sa te placa nici un baiat pantruca o sa zica ca ei nusunt ghey.

| CristianRacu a răspuns:

Sa ii spui urmatoarele cuvinte Te iubesc enorm, mikutzul meu frumos! Esti viata mea, sufletul meu, iubirea mea, fara tine nu pot sa traiesc. Vreau sa fim fericiti, cel putin, ca pana acum. Te adooooor ingerashul meu skumpik!

| saftadragos a răspuns:

Daca dai o poza te ajut eu. Poate ma indragostesc.