| icebaby_3743 a întrebat:

Cum fac cunostinta cu un baiat simpatic, inteligent si de incredere?

Răspuns Câştigător
| Alex0194 a răspuns:

"Simpatic, inteligent si de incredere?" pai poate este mai aproape decat crezi dar tu nu-l vezi ca, cauti perfectiune unde nu trebuie sau cauti atat de mult dupa ea incat nu o observi.

Da pai sunt pe cale de disparitie, dar mai sunt dinastia asa ca mine.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iei trenul cu directia Tg-Jiu. Te astept la gara impreuna cu Stef si va fac lipeala.Nu are cum sa nu iti placa de el. E simpatic, manierat, inteligent, frumos, de incredere, poate sa iti fie prieten, iubit, frate, tata, amant(mai ales), stie sa faca proiecte arhitecturale, amator de frumos ca orice artist si ca orice baiat are o pasiune pentru masinile si fetele frumoasesmug

| TeoPT a răspuns:

Cu greu. Ma consider inteligent si de incredere, dar simpatic...nu prea. laughing E o combinatie extreeeeeeeem de rara straight face

| Alecsaandrra a răspuns:

Cu greu.
nu prea mai gasesti asa ceva in ziua de azi

| Tiberius a răspuns:

Choose me choose me

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Buna, ti-am dat un mesaj, raspunde daca doresti pe privat.

| Doddel a răspuns:

Vad ca deja ai propuneri happy

| Doddel a răspuns:

O sa-l gasesti intr-o buna zi.

| sweetgirl9 a răspuns:

Nu stiulaughing
cauta cu GPS`u...
glm.
nu prea gasesti in ziua de azi
evzi dintre baietii pe care ii cun vezi ce fel de om este fiecare si evzi utongue

| Sill a răspuns:

Du-te la gradinitarolling on the floor

| maryoclaudiu a răspuns:

Inteligent, simpatic, glumet, de indcredere:id:maryoclaudiu@yahoo.com

| alexanderx a răspuns:

Putem sa incercam noi daca vrei...happy