| ClassyMadafaca a întrebat:

Cum fac o fata geloasa? Si ea mi-a facut la fel, ne placem reciproc dar m-a facut gelos intentionat, pentru ca voia sa-mi vada reactiile. Cum sa i-o intorc si eu?

13 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ochi pentru ochi pana vom fi toti orbi...
Stai, unii sunt deja.

| OnuOnulică a răspuns:

Acestea sunt jocuri de copii. Crezi că o să câștigi ceva dacă îi întorci reciproc gelozia? Recomandarea mea e să vorbești cu ea și să lăsați joculețele astea de copii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te dai in vorba cu alte fete.

| Doub a răspuns:

Vă pierdeţi grav timpul cu astea.

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Ce face colegă-ta aia blondă?

| Doub a răspuns (pentru LoveSleep):

Te vrea pe tine, mrr.

| raluk27 a răspuns:

Tu o faci geloasa, dupa care, ea se pupa cu unul, ca sa te faca si mai gelos, dupa care si tu vrei sa o faci geloasa si te pupi cu o alta fata, dupa care ea face sex in prezenta ta, ca sa te faca iar gelos, dupa care si tu faci sex cu una ca o sa o faci geloasa si tot asa. Eu zic mai bine s-o puneti de-o orgie direct.
Ce crezi ca obtii cu aceasta atitudine infantila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cu alta fata. Stai de vorba cu vreo colega si cand o vezi pe individa ca vine, pune-i mana pe umar la aia cu care vorbesti. Succes kiss

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca a reusit sa te faca gelos, si a sesizat treaba asta, ti-a prins slabiciunea si o sa fie folosita aceasta arma impotriva ta.
Nu am sa-ti dau un raspuns concret deoarece in intrebarile tale anterioare ai specificat ca ai deja o iubita. nu ca placi pe cineva, si nu stiai cum sa saruti si etc. hotaraste-te happy

| ToKen a răspuns:

Te iei in brate singur.

| NameHarris a răspuns:

Te dai la un biatalaughing) Doamne ce intrebare...

| HereToHelp123 a răspuns:

Nu inteleg...ce fata ar dori un baiat gelos? Sa testeze reactiile...wow. Cred ca te asezai comod si luai o bere. Nu era clara relatia? Gelozia nu face altceva decat sa distruga incet relatia, intelegi? -_- Lasati prostiile astea. Bazati-va pe altceva, pe lucruri cu adevarat importante. Cred ca stiti care sunt reactiile. Practic creati niste certuri singuri. Las-o balta!