| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa atrag fete, repede si usor?

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Le arati barbatia din pantalonilove struck

| Picasso a răspuns:

Dragutz prostut si plin de bani!winking

| Debb a răspuns:

1. Fii un baiat ingrijit. (ai grija la hainele tale, sa mirosi frumos bla bla...)
2. Incearca sa fii amuzant. (asa vei fi remarcat)
3. Mare grija la comportament!

| Roxxxannna a răspuns:

Fetele fitoase in general. apreciaza la un baiat. caracterul, frumusete, banii laughing. o fata modeste te accepta fix cum esti tuwinking nu trebuie sa faci cine stie ce sacrificii sa impresionezi o fata. cat poti e bine :* cine te accepta, te accepta. cine nu " pa". Fii tu insuti! :* Baftabatting eyelashes fundabig grin?

| FollowTheLight a răspuns:

In primul rand, te duci in camera care are pe usa scris: iubire. Intrii acolom si cauti dulapul pe care scrie cum sa atragi fete, iar de acolo, iei cartea cum sa atragi fete si o citesti foarte atent.
Sau vorba lu' @LBS cumpara-ti un magnet!winking

| Saammyyy a răspuns:

Lucreaza asupra ta, fii pe placul lor fii glumet, fii tu insati!

| UnleashedPsycho a răspuns:

Îţi cumperi un magnet, plasezi o bucată de fier în buzunarul lor sau sau pe unde apuci şi le atragi cu magnetul.
Btw, îţi trebuie un magnet mare.
Succes şi Sayonara!

| elenat a răspuns:

Cumpara o masina de gen "maseratti" si puneti un ceas de la "valentino" si o sa fii inconjurat de o multime de fitoase dar bine gt cu glumele! Daca vrei fete trebuie sa ai mare grija de cum arati nu trebuie sa fie nici prea colorat dar nici in costum sportiv atrage atentia la trenduri si fa-l pe badboy-ul aceasta trezeshte in fete simtul"vinatului" le atrage dorind sa lupte pentru tine asta e tot
1. lookul tau (nu uita de trenduri) nu e obligatoriu sa fie scumpe doar ai grija de tine procura-ti un parfum potrivit tie
2. Bad boy le atrage pe fete ca cu un magnet spun dupa experienta toate prietenele mele isi doresc un bad-boy cu un look "WoW"
3. BAFTA! sper ca te-am ajutat!

| SenzatioNNNNN a răspuns:

Sa iti schimbi fata?
Sa faci dus de 2 ori pe zi si sa folosesti deodorant
Sa fii carismatic dar sa faci si pe prostul in acelasi timp! happy

| CasaN a răspuns:

Nu-i asculta pe astia. Ei vorbesc doar de atractie pe termen lung. Pe scurt: Daca ai deja un cerc de prieteni bine conturat, dar ai chef de niste aventuri din cand in cand, fi total opus celorlalti. Cand vezi o fata frumoasa, nu ii mai zice ca e frumoasa. E plictisita pana peste cap de "complimente" de astia patetice. Complimente faci dupa ce ai rezolvat ce vroiai cu ea. Sa nu fii tu insati. E o mare porcarie repetata de toti. In schimb, intreab-o daca stie si altceva in afara de a se machia si a se imbraca provocator. Fii nesimtit. Fara complimente, dar si fara injurii(la adresa lor). O sa vezi cum o sa roiasca parasutele pe langa tine.

| zaica069021342 a răspuns:

Daca la fete ii place de tine ele singure o sa vie la tine... Da sa stii una fa tu primul pas. succes.