| sunshine939 a întrebat:

Cum fac sa imi pun poza si eu pe acest site? ca vad ca unii utilizatori au poza dar eu nu stiu sa imi pun.cryinghelp me.

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Buna. Dar este foarte usor. Mai intai te duci la Editare profil in partea stanga. Si o sa iti apara mai multe. Daca te uiti putin mai jos scrie Selecteaza imagine profil... tu dai click pe Alege fisier si iti alegi o poza din calculatorul tau, apoi la final apesi pe salveaza profilul.

P.S: Poza nu apare imediat. Ci dupa 24 de ore. sau mai multe zile

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Editare profil, si la poza dai click pe examinare, alegi poza si astepti o zi pana iti apare pe TPU.