| Mini Roxi :x a întrebat:

Cum fac sa ma placa baiatul pe care il iubesc? crying

5 răspunsuri:
| LittleDreamer a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi tu, naturala.Sa nu te fadezi prea tare ca dupa aia se sperie de tine daca te vede nemachiata, sa fi draguta cu el, sa ii vorbesti pe un ton cald, sa incerci sa il asculti cand spune ceva si sa fii cu el cand are nevoie de cineva.Succes!:*

| nuamnuvreau a răspuns:

Esti sigura ca nu te place si el? Nu ai de unde sa stii, intreaba-l.Stiu ca e greu sa intrebi asa din prima ''ma placi pentru ca eu da/'', asa ca mai intai fa-l sa realizeze ca esti interesata de el.Arunca-i priviri lungi, zambete dragutse...Totusi nu te purta prea artificial, fi tu insati deoarece nu merita ca cineva sa te placa pentru ceea ce nu esti. Poti sa pui un prieten comun(daca aveti) sa il intrebe daca simte ceva pentru cineva.Descopera pasiunile voastre comune si impresioneaza-l. Cel mai important: nu fi rusinoasa, cu totii trecem prin asta:*baftaaa>big grin

| Bondarel99 a răspuns:

Baietilor le plac fetele inteligente si cat mai naturale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa fi rea cu el dar nici prea. Da dopvada de impertinenta si apoi vei vedea rezultatele.