| diana_4346 a întrebat:

Cum fac sa ma placa baiatul pe care il iubesc

8 răspunsuri:
| 113213423 a răspuns:

Simplu.Eu sunt baiat stiu din propriaexperientatongueDeci.Trebuie sa fi cat de cat imbracata frumos, sa ai arula aranjat, sa te porti cu el foarte ffrumos si intr-un final cand sunteti doar voi 2 incercio sa ii spui ca il placi tongueSucceswinking

| Baby a răspuns:

Pai simplu.incearca sa iesi in evidenta, dar intr-un fel bun...fii naturala,
sa nu pari disperata...sa te comporti frumos, da-i de inteles ca il placi.
iesi cu el intr-un parc undeva. dar nu il bazai si nu-i trimite smsuri non-stop si nu il suna, o sa se indeparteze de tine.tongue
daca nu vrea...nu te chinuii sa il faci sa te iubeasca.
succes:*

| Ririru a răspuns:

Pai, intra in vorba cu el [ dar nu incerca sa pari o disperata.], fii prietenoasa, glumeata, imbracate frumos, sa zicem.usor atragator. Nu trebuie sa iesi cu ditamai decolteu si o fusta de se vede tot fundu`. happy. Fi mereu acolo pentru el cand are o problema.

Nu fi tu mereu ceea care il baga in seama, lasa`l si pe el, pentru ca ii vei da impresia ca esti moarta dupa el, si nu e bine.

| virusz a răspuns:

In multe cazuri merge sa-l ameninti cu un pistol/cutit ceva sau sa il rapesti.

| Zenithf a răspuns:

Sunte-ti in acelasi grup de prieteni? Atunci ar fi usor sa te apropii de el - cica "pe negandite"winking - ca nu's cum se face cand mergeti la o terasa ajungi sa te pui tot mai aproape de el, ca esti asa de neatenta in general, dar cand spune el o gluma tu razi. Nu face ceva batator la ochi, dar un pic sa tot observe el. Daca nu sunteti in acelasi grup, atunci vezi cand te intalnesti cu el pe strada sa-i zambesti si altele. Sunt multe semne prin care o fata "se tradeaza" si nici nu trebuie sa le faci astea constient, important este ca si el sa cunoasca cat de cat asta, adesea este tot ceva instinctiv.
Dar daca nu merge, atunci exista un motiv: fie el are pe altcineva, fie nu se simte atras de tine mai mult decat ca prieten, fie (destul de comun) este prea timid ca sa-ti raspunda.
Deci ar trebui sa afli daca nu este cu cineva, apoi poate sa mergi undeva cu el, sa vorbiti, initial sa afli mai multe despre el, asa te lamuresti care ar fi cauza. thinking
Apropo, puteti face asta si pe strada, il intrebi tu unde merge si poate ai drum comun, sau iti deviezi drumul tau un pic. Fie te alegi cu o invitatie, fie afli macar cum stau treburile.

| vssmm a răspuns:

Daca arati bine, petnru un baiat nu o sa pari o disperata daca ii spui ca il iubesti...

| Lolo_3214 a răspuns:

Sa fii tu. Naturala ingrijita si sa nu i te oferi pe tava!tongue

| ştrumf_8528 a răspuns:

Poate ai mai auzit asta dar...incearca sa fii tu insati. Si oricum... dragoste cu sila nu se poate.
scuze tongue