| popmirgea1999 a întrebat:

Cum fac sa primesc un like de la fata pe care o plac? Stiu ca pare o prostie dar na...Eu i-am dat ei la toate pozele. Ea e mai populara asa, cunoscuta de multi. O plac in secret de mult timp, nu am avut niciodata curajul sa ii vorbesc mai mult de doua cuvinte, oricum daca ii spuneam ca o plac sigur ma refuza. Adevarul e ca nu sunt prea fotom nu stiu ce poze de model, am asa, 2-3 poze modeste >D. Adevarul e ca o plac mult, si as fi tare bucuros chiar daca mi-ar da si un like >)))

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Misiunea ta este imposibila, daca fata este isteata. Fetele istete nu-si pun pozele pe toate gardurile, pentru oricine. Ele nici macar link-uri nu dau aiurea.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Si ce faci cu like-ul ala? Ai facut deja o prostie ca i-ai dat la toate pozele, la doua era suficient...

Crezi ca daca-ti da like te place? Poate o sa-ti dea doar sa nu para nesimtita daca continui sa-i dai... Daca iti da inseamna ca te place si o sa o scoti in oras? Asa gandesti? Sau tu esti ala de se multumeste cu putin(aici chiar ca-i putin, eu as fi vrut sa-mi dea o palma decat un like)?!

Uite cum gandesc eu, fata zici ca e mai populara, probabil o curteaza multi baieti, normal ca a si cedat la cativa, a iesit cu ei si poate nu i-au fost pe plac, poate s-a saturat de baieti d-astia mai cu tupeu si vrea unu mai cuminte... Pune si tu pe cineva sa intrebe ce parere are despre tine daca chiar nu vrei sa vorbesti tu cu ea...

Daca vrei neaparat sa-ti dea un like, pune-i pe perete melodia aia "Vreau sa-mi dai un like" rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dacă ea nu te place, de ce să insiști? cu ce te ajută un like?