| Nebunatyca69 a întrebat:

Cum fac un baiat sa tina la mine, sa ma iubeasca etc.? Pt cel mai bun raspuns dau funda happy

3 răspunsuri:
| PinkSky a răspuns:

Buna.Pai sincer nu e posibil sa faci un baiat sa te iubeasca, iubirea e in timp dupa ce se creeaza amintiri frumoase.Dar ca sa il atragi poti fi diferita fata de celelalte fete fii indiferenta si fii tu insati.Un baiat adevarat nu e atras de fetele gen "hai sa ne..." intelegi tu. Bafta!

| gbz112 a răspuns:

Wow ce intrebare:o pai daca nu esti tu si vrei sa fi altcineva doar ca sa te placa un baiat nu e binethinking dar fi distanta cu el si nu-i acorda atentie ca il faci curios si il atragi langa tine. bafta in ceea ce vrei sa faci

| Amalilica a răspuns:

Pai... un baiat de exemplu nu se poate indragosti de tine daca nu ai simtul umorului sau daca te superi la orice gluma facuta de ei. Incearca sa te dai mai mult pe langa el. Cand se uita la tine trimite-i un zambet poate iti raspunde la el si poate ca si el te place. Daca nu vrei sa abordezi ce am scris eu mai sus intreaba-l daca simte ceva pentru tine poate nu stii tu ca el te place. Sper sa iti fiu de folos