| Houselaurie a întrebat:

Cum fac un print screen la ceva de pe pc? stiu ca trebuie sa dai ctrl si print screen parca. da nu merge. imi poate explica cineva?

3 răspunsuri:
| FaruK a răspuns:

Dai click pe print screen, deschizi paint, apesi ctrl + v si salvezi pe dekstop winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe print screen, apoi intri in paint si dau Edit -> Paste. Bafta!

| Skip3 a răspuns:

Simplu. Vezi ca in dreapta-sus ai 3 butoane: Print screen, Scoll lock si Pause/Break (depinde si de tastatura). Dai click pe print screen, deschizi paint, apesi ctrl + v si salvezi pe dekstopwinking