| ღAnonimaღ a întrebat:

Cum fac un server privat metin2 si ma costa ceva? Vreau si detalii(cum pun arme armuri etc.) Mersi. dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Fre3Style a răspuns:

Ai aici un tutorial http://www.youtube.com/......ttp?/watch dar e mai greu,. de pus arem armuri inveti mai tarziu intai trebuie sa ai minim 2G momorie RAM la pc si ip static daca vr sv pe ip Nu te consta nimic

| Bytza19 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut, da-mi add:bytza_gagicaru.Iti fac sv pe ip, pe hamachi, te ajut cu modificatul serverului...da-mi add si vb.