| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci fericit un barbat in pat?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

... e ca si cum ai intreba "cum faci sex?".
Trebuie sa cunosti barbatul ca sa stii ce ii place. Poate ii place sa fie dominat...sau sa domine. Vorbeste cu el si afla ce fantezii are. Daca ii indeplinesti fanteziile sexuale fii sigura ca il vei face fericit in pat big grin

12 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Ii dai telecomanda, un bax cu bere si un castron cu pop korn...

| Mo a răspuns:

Cu o pereche de catuse cu blanita roz...si cu capra

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Poti cauta idei in filmele pentru adulti sau in sex-shop-uri. poti sa iei catuse si bici...si vezi tu ce iese.laughingrolling on the floor

| scriitor a răspuns:

Of! Atunci când ajungi în pat cu cineva important este să faci ce-ţi vine şi nu ce aşteapta respectivul ca tu sa faci, asta daca vrei să fie bine şi pentru tine. Daca vrei să fie doar el fericit atunci faci tot ce vrea. După care îti va trage un şut în fund, scuze pentru. felul direct în care ţi-o spun, deoarece va ajunge la concluzia că eşti o târfuliţă.
Te-ai gândit bine dacă vrei să-l faci pe el fericit? Dacă îţi cere să faci sex oral, anal sau altceva mai bizar cum ar fi fistingul? Dacă plăcerea lui însemna sexul în grup şi îţi cere s-o faci şi cu prietenii lui? Eu zic să renunţi la încercarea de a face pe cineva fericit satisfăcându-i capriciile dacă nu vrei s. a ajungi tu nefericită. Fă ceea ce îţi vine şi cât îţi vine, dacă cel de lângă tine este omul care trebuie să fie atunci va fi fericit cu tine aşa, dacă fericirirea lui ar sta în a face tu ceva ce nu-ţi vine de la sine atunci nu-i omul care să te merite.

cristian
| cristian a răspuns:

Invata cat mai multe pozitii si exersati zilnic cate una.Sigur va fi fericit si nu se va plictisi.Pa cuvant si spor la treaba.

| cami_6226 a răspuns:

Trebuie sa faci ceea ce simti u ca lar face fericit, vezi cei place si tot timpul ceva nou.de fiecare data alte pozitii, daca te iubeste cu adevarat este fericit ca te are in pat.

| crisa a răspuns:

Cu imaginatiehee hee

| ferefe a răspuns:

Cu un astenut curat si foarte frumos?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa-l faci sa vrea sa fie mereu langa tine daca are familie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte mult sex oral cat mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru. sfaturii...
Dar inca nu am inceput viata sexuala...si nu stiu ce sa fac si cum sa procedez! Va multumesc